5.ua

Регіонали відмежовуються від російських бойовиків і закликають нічого не робити щодо Криму

  Звідки стирчать вуха у проросійських бойовиків на Сході України? Хто винний у кривавій бійні в Донецьку?

  Цими питаннями сьогодні переймався парламент. Настільки, що жодного конкретного рішення щодо ситуації чи то на Сході, чи то в Криму Рада так і не ухвалила – тож вирішили працювати без вихідних.

  Олександр Кузьмук, народний депутат, позафракційний: "В мене должносний прапор міністра оборони!.. В підтримку – моральну підтримку – військово-морських сил!"

  Екс-міністр оборони несе стяг у парламентську залу. Тут же – ще один прапороносний привіт у Крим.

  Руслан Кошулинський, віце-спікер ВРУ: "Прошу Віталія Кличка занести прапор Військово-морських сил!"

  Віталій Кличко, лідер фракції "УДАР": "Знак моральной поддержки ВР, всех украинцев для всех офицеров, которые остаются верны присяге Украине. Мы с вами! Слава Украине! Героям Слава".

  Після кривавих подій у Донецьку – тутзнову розмови про потребу закрити кордони з Росією.

  Олег Тягнибок, лідер фракції "Свобода": "Зарізаний тими бандюками керівник прес-служби донецької організації "Свобода", помічник депутата Блаватського – ДмитроЧернявський. Медикам не вдалося його врятувати. Загинуло так само кілька інших людей. Треба зупиняти цю вакханалію, яка чиниться під керівництвом Кремля. Треба негайно закривати кордони".

  Чи закриватимуть кордони і хто це робитиме – неясно: депутати робочу п’ятницю активно прогулюють. В. о. генпрокурора інформацію із Донецька про заїжджих хуліганів із Росії – перевіряє.

  Олег Махніцький, в.о. генпрокурора:"Я не можу такої інформації підтвердити. Затримані є. А щодо громадян – офіційно підтвердити не можу, але такої можливості не виключаємо".

  Лідер регіоналів каже: вже ознайомився з озвученою думкою про те, що саме він причетний до появи російської сили в Луганській області, де досі впливовий. Участь у проросійських провокаціях тижневої давнини – спростовує.

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: "Мне уже сказали, что питаются сказать, что я каким-то образом влияю на пропуск людей – это абсурд".

  Журналіст: "Хто запрошує цих людей з Росії?"

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: "Не знаю".

  Журналіст: "Ви ж маєте вплив на Луганську область".

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: "Не знаю, не знаю!Если верите мне…Можете не верить".

  Журналіст: "Связывают именно с вашим именем. Некий, как пишут, даже коридор в районе границы в Луганской области".

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: "Неужели вы не понимаете, что это глупость".

  Журналіст: "Ні, не розуміємо, тому що знаємо ваші можливості".

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: "Это самая настоящая глупость".

  Де всі регіонали, обрані в Криму, і чого не їдуть у свій проблемний регіон – їхньомулідеру відповісти тяжко. Так само, як і де решта його колег.

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: "Может, не знали, что сегодня рабочий день... Многие были в Крыму.

  Журналіст: "Хто?"

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: "Ну, я тоже не знаю, я не отслеживаю".

  Його партійний соратник про кримський референдум хоч говорить, як про незаконний, але до його проведення пропонує Раді з кримського питання не робити нічого.

  Сергій Тігіпко, народний депутат, ПР: "Якщо йде силовий сценарій відділення Крима – ніякеголосування у ВР його не вирішить".

  Утім, на продовження екстреного засідання, що триває тут з "розстрільного" 20-го лютого, депутати мають зібратися і в суботу – аби все ж взятися за кримський парламент.

  Сергій Соболєв, народний депутат, "Батьківщина": "Одне з ключових питань на завтра – рішенняКС і конституційна реакція парламенту на події, які відбуваються у зв’язку з незаконним референдумом у Криму".

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік, Ян Доброносов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Долгополов пробився до півфіналу тенісного турніру в Індіан-Велсі
  Наступний матеріал
  МЗС не рекомендує українцям їхати до Лівії
  Теги:
  Loading...