5.ua

Регіонали хочуть загородити ложу преси у ВРУ [відео]

  Гарантувати безпеку у сесійній залі вимагають депутати від Партії регіонів, і пропонують загородити ложу преси екранами.

   

  Таку ініціативу регіонали пояснили тим, що побоюються за своє життя, адже іноді під час зйомок, за їхніми словами, падають деталі техніки, які можуть серйозно поранити парламентаріїв. Із ложі преси, нагадаємо, помічники опозиційних депутатів та журналісти стежать за тим, як депутати голосують. В разі "кнопкодавства", ці факти фіксуються і оприлюднюються. Тим часом, лідер регіоналів пояснив цю ініціативу піклуванням про журналістів. Мовляв, депутати просять відгородити їх від представників ЗМІ, щоб ті не потрапили під кримінальну відповідальність.

  Олександр Єфремов, лідер фракції Партії регіонів: «Я не хотел бы, чтобы кто-то из вас попал под уголовную ответственность. Каждый день в рамках сессионного заседания я имею обращения депутатов, которые боятся, что им на голову свалится либо фотоаппарат, либо кинокамера. Поэтому я попросил бы вас, коллеги, быть более уважительными к тем людям, с которыми вы непосредственно работаете, это первое. И второе – не подвергать их жизнь – в прямом смысле слова – рискам. Если пару килограмм с пяти метров вам упадет на голову – я думаю, вы ушибом не отделаетесь».

   

  Попередній матеріал
  Завтра Держдума РФ засудить євроінтеграцію України
  Наступний матеріал
  Японський прем’єр хоче списати останні 2 реактори АЕС «Фукусіма»
  Теги:
  Loading...