5.ua

Регіонал Волков захотів послухати людей на Майдані [відео]

  Зранку в залі зареєструвалися 402 депутати. Наразі опозиція та провладні сили ведуть дискусію щодо звільнення мітингарів. Зокрема, парламентська більшість вимагає від опозиціонерів звільнити усі захоплені адмінбудівлі. Натомість, в опозиції готові звільнити лише органи місцевого самоврядування. Водночас, регіонали наголосили, що на Майдані бракує діалогу не тільки з лідерами опозиції, а й з провладними силами. На думку ж опонентів влади, вимога Євромайдану не полягає лише в звільненні арештованих активістів.

  Олександр Волков, народний депутат, Партія регіонів: «Сьогодні замало вести перемовини з лідерами опозиції. Це моя, я абсолютно переконаний, я вважаю, що сьогодні потрібно йти до людей, треба йти на Майдан і слухати їх. І нічого не буде страшного. Треба говорити з усіма, це усі – громадяни нашої держави. І говорити треба з усіма і треба їх вислухати – чому вони там, що вони там, які у них пропозиції, які у них потреби, що вони хочуть?»

  Віталій Кличко, лідер фракції «УДАР»: «Просто так сьогодні казати "ми вас звільняємо, йдіть додому" – це буде дуже тяжко. Влада повинна запропонувати, запропонувати зміни в країні. Тільки зняття звинувачень чи амністія – цього недостатньо».

  Попередній матеріал
  Негода знеструмила 27 населених пунктів Донеччини [відео]
  Наступний матеріал
  Євромайдан створює Національну гвардію [відео]
  Теги:
  Loading...