5.ua

Регіонали у повному складі зустрілися з Януковичем [відео]

    Фракція Партії регіонів у повному складі зустрічається з президентом у столичному кінотеатрі «Зоряний». Говоритимуть, зокрема, і про розбіжності поглядів щодо зовнішнього курсу України. 

  Нервозна атмосфера у регіоналів. Їх нервують навіть журналісти і їхня техніка. Лідер фракції щось вигукує їм знизу, кудись дзвонить - наслідок: фотографів та операторів застерігають - перехилятися за бар’єр ближче до обранців - тепер зась. Нервовий настрій зранку - виправданий: того ж дня регіонали мають зустрічатися з президентом,

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: «Нє... зачєм прощаться - у нас есть много инструментов».

  Якщо йдеться про тиск - каже проросійські налаштований Вадим Колесніченко - то це механізм не для нього.

  Вадим Колесніченко, народнйи депутат, ПР: «На мене давить безрезультатно у мене немає бізнесу».

  Натомість, каже здивувався, заявам свого колеги Ігора Маркова - той запевняє: за незгоду голосувати за євроінтеграційні законопроекти - його хочуть позбавити депутатського мандату.

  Вадим Колесніченко, народний депутат, ПР: «Спустя год после виборов проверять результати, вскривать ящики с бюлеттенями!!!»

  Володимир Макеєнко: «Нє, ну це у когось ще передвиборча кампанія не скінчилася чи що».

  У регламентному комітету кажуть - нічого не знають про наміри вигнати незгодних регіоналів із ради. Утім, Колесніченко тепер поправляє учорашні різкі заяви: каже сам голосуватиме за всі єврозаконопроекти, крім закону про дискримінацію, який виключає переслідування за статевою ознакою.

  Нестор Шуфрич, народний депутат ПР: «Я не виключаю що питання євроінтеграції може бути складним для мене особисто».

  Регіонал Нестор Шуфрич уже готується створити у Раді групу симпатій до Митного союзу. Утім не вважає, що за це його можуть позбавити мандату - певен, президент зрозуміє.

  Нестор Шуфрич, народний депутат, ПР: «Я не виключаю, що буде створено об’єднання депутатів, але це не має ніякого відношення до виходу із фракції, щодо підтримки політики зближення з Митним союзом».

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Фракція Партії регіонів знаходить в непростій ситуації».

  В опозиції - розуміють причини такого фракційного шпагату регіоналів.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «З одного боку більшість з них чудово розуміють що в України є єдиний шлях - до Європейського союзу, але там є частина, яка прийшла в парламент виключно на проросійських гаслах. І зрозуміло, всередині вони будуть грати гру, де та частина незгодних з європейським курсом буде намагатися робити власний політичний проект».

  І обіцяють - самі забезпечать Конституційну більшість для європейських законопроектів, якщо частина регіоналів відмовиться голосувати.

  Нестор Шуфрич, народний депутат, ПР: «У мене великий досвід спілкування з президентом України і я переконаний, що тиснути він не буде».

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік і Ян Доброносов, «5 канал».


  Попередній матеріал
  Азаров досі не підписав законопроект про підвищення штрафів для водіїв [відео]
  Наступний матеріал
  Власника автобуса, який у Марганці 2010 року зіткнувся з потягом засудили до 5 років в'язниці