Радник Путіна пропонує вдарити по українській армії "поки ще є можливість"

  Радник президента Росії Сергій Глазьєв пропонує нанести з боку Росії удар по українській армії, щоб не дати їй зміцніти. Про це він сказав під час круглого столу в Москві, пише УНІАН.


  "Хочу нагадати слова Черчілля: "Той, хто між ганьбою і війною вибирає ганьбу, отримує і війну, і ганьбу одночасно". Це сучасна війна. Це не означає, що нам треба рухати наші танки на Київ, але, принаймні, припинити геноцид населення ми маємо право", - заявив Глазьєв.

  "Для цього достатньо закрити небо і використати той же механізм придушення військової техніки, який застосували ті ж американці в Лівії, які спочатку закрили небо, потім з повітря розстріляли бронетехніку, артилерію, авіацію і таким чином зробили той режим, з яким вони воювали, небоєздатним. У нас ще є можливість це зробити, через півроку такої можливості вже не буде", - наголосив він.

  Радник Путіна підкреслив, що українська влада взяла курс на мілітаризацію та мобілізацію населення проти Росії.

  "Подивіться динаміку - якщо в грудні нацистів було 2 тис. осіб в Києві, в лютому - 20 тис., у травні їх вже 50 тис. разом з військовослужбовцями, в середині літа їх буде 100 тис., у вересні їх буде 200 тис., до кінця року вони поставлять під рушницю 500 тис. осіб", - сказав Сергій Глазьєв і додав, що в Україні проводиться розконсервація військової техніки.

  "Ми отримуємо потужну військову машину, орієнтовану проти нас, нашпиговану нацистами, ідеологічно зарядженими проти Росії... Кінцевою метою цієї дії є війна з Росією. Ми не зможемо, втративши Донбас, зберегти мир, окільки наступна мета, яка декларується - Крим", - заявив Глазьєв.
  Попередній матеріал
  У Слов'янську в ході бойових дій загинуло дві дитини - ДонОДА
  Наступний матеріал
  23 мешканці Сходу України отримали політичний притулок у Польщі