Раді пропонують відпочивати влітку три дні замість 45

  Народний депутат від УДАРу Сергій Каплін зареєстрував у Верховній Раді проект постанови № 4065а про зміну строків завершення четвертої сесії Верховної Ради VII скликання. Про це йдеться на сайті парламенту, повідомляє УНІАН.


  Текст проекту постанови на сайті ВР поки що відсутній.

  Як відомо, згідно з календарним планом проведення нинішньої сесії ВР, останнє її пленарне засідання має відбутися 4 липня. Із 7 по 11 липня народні депутати мають працювати у комітетах, комісіях і фракціях, а з 14 по 18 липня - проводити роботу з виборцями. Після цього планується зробити перерву до осені.

  Водночас, як повідомили у прес-службі Капліна, на його переконання, цього року канікули депутатів можуть тривати лише три дні.

  Якщо парламентарії підтримають його проект постанови, то замість звичайних 45 днів вони відпочиватимуть лише три.

  "В ситуації, що склалася в державі, неприпустимо, щоб депутати йшли на літні канікули на 45 днів. Ухвалення проекту постанови, яку я вже зареєстрував, дасть можливість забезпечити законодавчий процес і розглядати невідкладні запитання аж до 29 серпня. Враховуючи, що наступна сесія почнеться 2 вересня, перерва в роботі парламенту буде мінімальною", - заявив депутат.

  Він висловив сподівання, що парламент якнайшвидше розгляне і підтримає запропонований ним проект постанови, а вже восени відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради.
  Попередній матеріал
  Кордон з Росією українські силовики повністю перекриють до суботи - МВС
  Наступний матеріал
  Україна готова платити Росії $326 за тис. куб. м газу на період арбітражу