Санкції проти Росії
Санкції проти Росії dt.ua

Рада має ухвалити рішення щодо розриву дипвідносин з РФ: Парубій сказав коли

  Парубій каже, що виступає за введення візового режиму для громадян РФ

  У четвер Верховна Рада ухвалить рішення з приводу поправки щодо розриву дипломатичних відносин з Росією. Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав голова ВР Андрій Парубій на брифінгу.

  Він нагадав, що в одній із поправок до законопроекту про реінтеграцію Донбасу йдеться про необхідність розриву дипломатичних відносин з РФ. Парубій наголосив, що його позиція незмінна, і він виступає за введення візового режиму для громадян Росії. При цьому додав, що питання розриву дипломатичних відносин має визначати уряд і Міністерство закордонних справ України.

  За словами спікера, відповідна правка є до другого читання законопроекту і "ВР прийме своє рішення з приводу цієї правки".

  Парубій не виключає, що законопроект про реінтеграцію Донбасу буде в четвер підтриманий у разі рішення профільного парламентського комітету з цього питання. Парубій додав, що в даному законопроекті є дуже важлива норма про визнання Російської Федерації агресором на рівні закону.

  "І це я вважаю ключовим у цьому законопроекті", – сказав він.

  При цьому спікер уточнив – якщо не буде рішення комітету щодо даного законопроекту, то "нам доведеться чекати ще два тижні до наступного пленарного засідання".

  Попередній матеріал
  Жахливий землетрус на кордоні Ірану й Іраку: чи є серед постраждалих українці
  Наступний матеріал
  Центр Києва залишився без світла – чи надовго
  Loading...