Фото wikipedia.org

Рада закрила засідання через недостатню кількість депутатів

  Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов закрив останнє пленарне засідання нинішнього скликання парламенту через недостатню кількість народних виборців у залі.


  Раніше сьогодні депутати ухвалили ряд законів, зокрема, про внесення змін до бюджету (які передбачають виділення коштів на протезування постраждалих в АТО), про тимчасово переміщених осіб, про безстроковий оборот лікарських засобів а також про спадщину.

  Однак згодом частина нардепів покинула сесійну залу, після чого залишилося менше226 парламентарів, необхідних для прийняття рішень.

  Перед закриттям Рада не змогла внести до порядку денного законопроекти про забезпечення належної організації виборчого процесу і про реалізацію конституційних виборчих прав учасників АТО на парламентських виборах 26 жовтня 2014.

  Турчинов заявив, що прізвища депутатів, які зірвали прийняття законів у понеділок, будуть опубліковані в газеті "Голос України", щоб суспільство зробило висновки, за кого голосувати на дострокових виборах до Верховної ради.

  Всього через 6 днів, у неділю 26 жовтня, українці обиратимуть новий склад парламенту на позачергових виборах.
  Попередній матеріал
  Російські безпілотники продовжують розвідку українських позицій
  Наступний матеріал
  Amnesty International спростовує заяви Лаврова про масові страти у зоні АТО