5.ua

Рада з третьої спроби прийняла Закон про допомогу постраждалим під час АТО

  Верховна Рада тільки з третього разу змогла внести до свого порядку денного законопроект №4897, у якому йдеться про лікування постраждалих учасників антитерористичної операції (АТО), яка відбувається на сході України. Таке рішення підтримали 236 народних депутатів.


  Перед тим, депутати Партії регіонів дали лише кілька своїх голосів, але їх було недостатньо для внесення закону до порядку денного.

  Після того, як спікер Ради Олександр Турчинов попросив парламентарів "відкинути політичні питання", а нардеп Анатолій Журавський зазначив, що цей документ важливо підтримати, голоси знайшлися.

  Далі Рада проголосувала цей документ за основу та в цілому, віддавши 234 голоси.

  Мета законопроекту, згідно із пояснювальною запискою - надання належної медичної допомоги та забезпечення медичним обслуговуванням осіб, "які героїчно захищають Батьківщину від терористичної загрози".

  Після підписання цього документу, поранені силовики мають отримати безоплатне медичне обслуговування у провідних закладах охорони здоров’я України, зокрема в Клінічній  лікарні  "Феофанія" Державного управління справами.
  Попередній матеріал
  МЗС хоче підписати угоду про асоціацію з ЄС до 27 червня
  Наступний матеріал
  Міндоходів створює Службу фінансових розслідувань
  Теги:
  Loading...