Рада суддів проситиме Президента скасувати указ про ліквідацію Окружного адмінсуду

  Скасувати указ про ліквідацію Окружного адмінстративного суду. Про це проситиме Президента Рада суддів України - повідомляє голова Верховного суду Василь Онопенко.
  Він також зауважив, що Центральний окружний адміністративний суд був створений у невідповідному порядку. Онопенко наголосив, що втручання нардепів у діяльність судІв та блокування їх роботи він розцінює як тиск на служителів Феміди. З його слів, Президіум Ради суддів звернеться до ПАРЕ та ОБСЄ у зв`язку з ситуацією, яка склалася довкола судів.  Указом від 16 жовтня Президент ліквідував Окружний адміністративний суд києва. Тим же документом від 17 жовтня створили двіа юридичні органи - Центральний та Лівобережний окружні адмінсуди.

  Василь Онопенко, голова Верховного суду: "Президія ради суддів України прийме кілька документів. перший на скільки я бачу проекти рішень. Перший це звернення до президента про скасування його указів щодо ліквідації окружного адміністративного суду міста києва. Окружний адміністративний суд розглядає приблизно 30-50 справ на день. Сьогодні в загашниках, чи на черзі лежить біля шести тисяч справ".
  Попередній матеріал
  Реконструкція НСК "Олімпійський" розпочнеться з 1-го грудня
  Наступний матеріал
  МЗС хоче передати на "Фаїну" другу партію провіанту
  Теги:
  Loading...