5.ua

Рада розгляне звернення до Ради Безпеки ООН та інших міжнародних організацій

  Сьогодні Верховна Рада України розгляне три проекти постанов зі зверненнями до Генеральної асамблеї ООН та Ради безпеки ООН, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, а також до Ради Європи. Відповідні пункти містяться у порядку денному, прийнятому парламентаріями.


  Також сьогоднішнім порядком денним передбачений розгляд проекту постанови про створення Тимчасової спеціальної комісії ВР з контролю за розслідуванням особливо резонансних кримінальних справ з метою недопущення політичних репресій і запобігання уникнення вищими посадовими особами держави, які скоїли злочин, покарання.

  Крім того, народні депутати планують розглянуть питання затвердження положення про акредитацію журналістів і технічних працівників ЗМІ при Верховній Раді та питання встановлення мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів державної і комунальної форм власності.

  Сьогодні також планується заслухати інформацію правління Національного банку України про діяльність банку з березня по червень 2014 року. Її має представити голова НБУ Степан Кубів.

  Нагадаємо, сьогодні колишня парламентська опозиція у складі фракцій "Батьківщина", УДАР та  "Свобода" підписали спільний проект постанови Верховної Ради про саморозпуск парламенту.

  Як відомо, розпуску парламенту вимагали громадські активісти на недільному віче на Майдані.
  Попередній матеріал
  Сьогодні уряд подумає над створенням антикризової комісії
  Наступний матеріал
  Сьогодні в ООН заслухають доповідь про трагедію в Одесі 2 травня