tomenko.ua

Рада розгляне відмову від позаблокового статусу України на наступному засіданні

  Законопроект про відмову від позаблокового стану України зареєстрований у парламенті ще 29 серпня і розглядатиметься на наступному пленарному засіданні.


  Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

  "Сьогодні у ЗМІ був оприлюднений Указ Президента України Петра Порошенка. Зокрема, згідно з цим Указом Кабінет Міністрів України "має розробити та подати Президенту законопроект про внесення змін до деяких законів щодо відмови України від здійснення політики позаблоковості - для внесення на розгляд Верховної Ради як невідкладного"", - зазначили в Раді.

  "Стосовно цього Прес-служба Верховної Ради України повідомляє, що відповідний законопроект № 4561а "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення суверенітету та захисту територіальної цілісності України", в якому передбачена відмова від позаблокового статусу нашої країни, був внесений до Парламенту Кабінетом Міністрів України ще 29 серпня ц. р. і буде розглянутий на наступному засіданні Верховної Ради України", - проінформували в парламенті.

  Раніше голова Верховної Ради Олександр Турчинов заявляв, що у Раді достатньо голосів для скасування позаблокового статусу України.
  Попередній матеріал
  Кількість внутрішніх переселенців в Україні досягла 900 тисяч осіб - ООН
  Наступний матеріал
  1500 загиблих на Донбасі досі невпізнані - Богомолець
  Теги:
  Loading...