Фото із відкритих джерел

Рада прийняла законопроект щодо діяльності Сил спеціальних операцій ЗСУ

  ВР прийняла в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, реєстр. № 4795

  Парламентарі проголосували за законопроект, який подала народний депутат України з фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Фріз. За відповідне рішення проголосувало 249 депутатів.

  Метою законопроекту є визначення правового статусу та застосування Сил спеціальних операцій самостійно або у взаємодії з іншими видами Збройних Сил України виконувати завдання спеціальних операцій щодо утворення сприятливих умов для успішного проведення воєнно-політичних, економічних та інших заходів, які здійснюються керівництвом держави для запобігання і стримування воєнного конфлікту, сприяння виконанню завдань угрупованнями військ (сил) в операціях, а також виконання інших спеціальних завдань в інтересах національної безпеки у сфері оборони держави.

  Законопроект вносить зміни до Законів України "Про Збройні Сили України", "Про оборону України", "Про боротьбу з тероризмом", "Про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав", "Про розвідувальні органи України", "Про військово-цивільні адміністрації", "Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів", "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

  Попередній матеріал
  Візит до Києва Керрі є продовженням стратегічного діалогу України зі США – Климпуш-Цинцадзе
  Наступний матеріал
  Джамала стала почесною громадянкою Києва

  Парубій оголосив перерву через заяви фракцій

  Депутати від БПП та НФ оточили трибуну, щоб уникнути блокування