Фото beta-rus.newsru.ua

Рада може розглянути Закон про місцевий референдум

  Верховна Рада України може розглянути Закон про місцевий референдум.

  На необхіності прийняття закону наголосив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на зустрічі з представниками керівництва та еліт південно-східної України в Донецьку, повідомляє ОстроВ.

  "Парламент повинен прийняти закон про місцевий референдум", - сказав він, додавши, що відповідні зміни повинні бути внесені і до закону про всеукраїнський референдум.

  Проведення місцевих референдумів вимагають мітингувальники на південному сході країни. На їх думку, референдум повинен допомогти визначити подальший статус низки територій.

  Крім того, за інформацією Телекритики, 11 квітня, о 17:20 в ефірі регіональних телеканалів Сходу України відбудеться "Діалог зі сходом" прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

  Нагадаємо, 6-7 квітня в ЛуганськуХаркові і Донецьку сепаратисти з проросійськими гаслами зробили спроби захопити органи державної влади. Вони вимагають "федералізації" України, проведення місцевого референдуму, крім того неодноразово лунали заклики приєднання до Росії.

  У результаті антитерористичної операції силами МВС в Харкові повністю зачищено від сепаратистів захоплене і підпалений будинок обласної державної адміністрації. 

  Донецька ОДА і Управління СБУ в Луганську – досі в руках сепаратистів.

  Попередній матеріал
  Росія повертає Україні танкер і ракетний катер
  Наступний матеріал
  Полковника Мамчура нагородили орденом та премією