Питання вступу України в НАТО зараз не на часі – Ірина Геращенко

  Уповноважений президента з мирного урегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко заявила, що на сьогоднішній день питання про вступ до НАТО не стоїть перед Україною.


  "Сьогодні на порядку денному не стоїть питання негайного вступу України до НАТО, але ми маємо право визнати свій шлях, висловлювати готовність до нього приєднатися", – заявила вона в ефірі "5 каналу".

  Водночас Геращенко нагадала, що український народ обрав ті політичні сили, які усвідомлюють рівень небезпеки власній державі, той рівень загроз, що стоять перед нею.

  "Наше право самим визначати, в який саме спосіб захищати свою територіальну цілісність і незалежність України, є непорушним", – наголосила уповноважений президента.

  Також Геращенко нагадала, що вступ до організації НАТО пов’язаний не лише в реформою армії, а й з проведенням широкого комплексу економічних та правових реформ.

  Як повідомлялось, раніше президент Петро Порошенко заявив, що говорити про вступ України до Північноатлантичного військово-політичного альянсу (НАТО) поки зарано. Також повідомлялось про думку ПАРЄ, що Євросоюз недооцінює ступінь тяжкості кризи в Україні після військового втручання Росії.
  Попередній матеріал
  Нафта трохи подорожчала на міжнародному ринку
  Наступний матеріал
  Чехи знову протестують проти русофільського президента