Питання боргу ЄЕСУ може вплинути на діалог міх Україною та Росією – Єхануров

  Питання щодо погашення боргу корпорації ЄЕСУ, яку раніше очолювала Юлія Тимошенко, Україною не нове. Воно підіймалося Міністерством оборони Росії на прикінці 2000 року. Про таке в ефірі «5 каналу» повідомив екс-прем’єр-міністр Юрій Єхануров.

  «Це питання підіймалося майже 11 років тому. Я тоді працював першим віце-прем’єром в уряді Віктора Ющенка і вперше росіяни звернулися до нас с проханням борги ЄЕСУ перетворити в суверенний державний борг, і щоб ми взяли на себе відповідальність за борги цієї корпорації – мова йде про кінець 2000 року. До мене прибув генерал Міністерства оборони Російської Федерації Олійник, він сказав, що йому було обіцяно, у ЄЕСУ, що це буде взято на борг Української держави», – заявив політик.
   
  Єхануров зазначив, що подібні питання корпоративних боргів вже не раз заважили Українській державі, а якщо вже є офіційний лист Міноборони РФ, то це питання може вплинути на україно-російський діалог.
   
  «Зараз вже пройшли роки, але я задумався: зараз коли вже є офіційне звернення Міністерства оборони Російської Федерації – колись Киргизія не давала нам вступити в СОТ, бо казали, що є корпоративні борги українських підприємств перед підприємствами Киргизії, ми до цього часу не можемо з білорусами з корпоративними боргами і вони нам не вирішують питання підписання кордонів. Чому не можлива така ситуація саме з цим. У кожному разі Росія буде нам ставити це питання при «любій» нагоді», – зазначив Єхануров.
   
  «Це гачок на який чіпляють Україну і який має досить серйозний вплив на всі події на газовому ринку до цього часу» – додав екс-премьєр

  Попередній матеріал
  День літнього сонцестояння відзначили у Стоунхенджі [відео]
  Наступний матеріал
  Льовочкіна: Протест опозиції під стінами РЄ був не переконливим і малочисельним
  Теги: