Пинзеник оприлюднив декларацію про доходи

  Українські можновладці і далі звітують про свої доходи. Декларацію подав міністр фінансів Віктор Пинзеник. Торік він збагатився на майже три мільйони гривень. Зокрема, заробітна плата міністра становила 104 тисячі гривень.
  Доходи від наукової і викладацької діяльності за попередній рік - понад 30 тисяч. Заробляє Пинзеник  і від відчуження цінних паперів і корпоративних прав, а також відсотків на банківські депозити - загалом майже півмільйона гривень. Понад 2 мільйони гривень міністр фінансів отримав у минулому році від продажу і оренди майна. На банківських рахунках у Пинзеника трохи більше півтора мільйона гривень, майже стільки ж і у членів його сім`ї. Володіє глава Мінфіну квартирою площею 78 квадратних метрів і житловим будинком площею майже 100 квадратів. Також у володінні Пинзеника 2-ві іномарки. Порівняно з торішньою декларацією доходи Пензеника збільшилися в 11 разів.

  А от сама прем’єр-міністр торік заробила трохи більше 80 тисяч гривень. Це лише зарплата. Більше жодних джерел доходів Юлія Тимошенко за минулий рік не мала. Не з найкращих 2007 рік був і у головного міліціонера країни. Згідно з оприлюдненою декларацією про доходи, Юрій Луценко заробив 1396 гривень.
  Попередній матеріал
  Олімпійський вогонь прибув до столиці Оману
  Наступний матеріал
  Папа Римський відвідає США
  Теги:
  Loading...