Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

"Путін прорахувався": Порошенко пояснив, чому РФ пішла на відкриту агресію в Азовському морі

  На думку Президента, є 2 причини, чому РФ пішла на відкритий наступ

  Президент Росії Володимир Путін саме тепер здійснив відкритий акт агресії проти України в Азовському морі для того, щоб Україна не отримала Томосу про автокефалію і траншу від МВФ, але він прорахувався. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час спілкування з жителями Козельця в ході робочої поїздки до Чернігівської області, пише "Укрінформ".

  Глава держави сказав таке: "Для чого Путін зробив це саме зараз? А для того, щоб не було томоса, щоб Церква думала: якщо в них воєнний стан, то Його Всесвятість нам нічого не дасть. Він (Путін – ред.) прорахувався. Будемо молитися і все буде добре, побачите".

  Порошенко також зазначив, що "велика українська нація заробила право мати власну Церкву і вже точно не мати Церкви, яка керується з Москви".

  Крім того, Президент назвав другою причиною російської агресії бажання позбавити Україну міжнародної фінансової допомоги, бо Європейський Союз, Міжнародний валютний фонд, Світовий банк "нібито кошти країні, яка воює, не дадуть".

  Порошенко також повідомив: "Учора я провів інтенсивні міжнародні консультації і сказав, що це не ми воюємо, ми ні на кого не нападаємо, а захищаємо свою країну. Яку відповідь ми почули? Пане Президенте, ми вам віримо і тому ми не скасуємо жодної програми допомоги. В найближчі дні ви це почуєте".

  Глава держави також анонсував проведе телефонні переговори з головою МВФ Крістін Лагард та додав: "І все в нас буде добре – і валюта в нас буде стабільна, і економічне зростання в нас буде, і будемо підвищувати соціальні стандарти".

  Попередній матеріал
  Дісталися й сусідів: поляки почали отримувати фейкові "мобілізаційні" смс через воєнний стан в Україні
  Наступний матеріал
  У Києві "замінували" мережу супермаркетів: що відомо натепер
  Loading...