Пукшин звинуватив БЮТ у спробі зірвати виборчу кампанію у Києві

  Заступник глави президентського секретаріату - Ігор Пукшин - звинуватив БЮТ у спробі зірвати виборчу кампанію у столиці. Він стверджує, що його особисто просили допомогти у цій справі.
  У заяві Ігоря Пукшина, яка розміщена на сайті Глави держави, йдеться, що БЮТівці запропонували "провести рейдерську атаку на місцеве самоврядування, а заодно і партнера по демократичній коаліції – блок «Наша Україна – Народна Самооборона»".

  Пукшин зазначає, що у БЮТі добре усвідомлюють слабкі шанси Олександра Турчинова перемогти у столиці, тому й готуються провалити самі вибори. А також підозрює, що пропонуючи на посаду столичного голови урядовця такого високого рангу, Тимошенко просто прагне відволікти увагу від своїх прорахунків в економіці. 

  Ігор Пукшин стверджує, що такі слизькі пропозиції одразу відкинув.

  Тим часом самі представники БЮТу у свою чергу відкидають закиди з боку Секретаріату.

  Микола Томенко, народний депутат, БЮТ: "Чим більше критики звучить з боку Секретаріату Президента на адресу БЮТ, тим очевидніше стає, що Секретаріат є інституцією, яка працює на команду Леоніда Черновецького, тому можливо, як адвокат Леоніда Черновецького Секретаріат успішний. Ми не потребуємо допомоги в Секретаріаті і було б з нашого боку слабодухістю просити Балогу чи Пукшина нам допомогти. Ми самі справимося з нашими завданнями і самі виграємо дострокові вибори".
  Попередній матеріал
  НБУ: Украине грозит стагфляция
  Наступний матеріал
  Ющенко знову зупинив приватизацію енергокомпаній
  Теги:
  Loading...