Пукшин: Голова Верховного Суду прагне зберегти необмежену владу

  Голова Верховного Суду прагне зберегти необмежену владу - такий лейтмотив коментаря заступника голови секретаріату Ігоря Пукшина на вчорашню заяву голови верховного суду Василя Онопенка.
  Пукшин вважає - голова Верховного Суду намагається уникнути відповідальності за стан справ у судовій системі України. На думку заступника голови секретаріату, за чинним законодавством голова Верховного суду має одноособовий вплив на кадрову політику в судовій системі та, як наслідок, - вплив на рішення судів. Нагадаю, вчора голова Верховного Суду України Василь Онопенко звернувся до Президента з проханням не допустити ухвалення законопроекту про судоустрій та статус суддів.

  Ігор Пукшин, заступник голови Секретаріату Президента України: "Чи ми можем говорити про боротьбу з корупцією, коли в Верховному Суді на замовлення можуть винести одне рішення в одних випадках, в інших випадках прийняти інше. Якщо суддя буде знати, що його рішення буде однозначно скасоване у Верховному суді, він ніколи не піде на винесення неправосудного рішення. А то в нас на сьогоднішній день склалась практика, що вже платять за не стільки за винесення незаконного рішення, як скільки за законного, за законне рішення".
  Попередній матеріал
  В Україні відкриють 2 нових пункти для утримання нелегалів
  Наступний матеріал
  Тяжким залишається стан українки, яка постраждала від аварії в Австрії
  Теги:
  Loading...