СБУ
СБУ foto

Псевдо-блогери та пропагандистка Бондаренко: СБУ запобігла кремлівській провокації в Брюсселі

У рамках наявних кримінальних проваджень планується провести допити організаторів фейкового "з'їзду блогерів".

Служба безпеки України спільно з Нацполіцією попередила спробу проведення антиукраїнської акції, що була організована та профінансована з Кремля. Про це звітує прес-служба СБУ.

"Оперативники СБ України встановили, що спецслужби РФ планували провести у Брюсселі акцію з дискредитації України перед європейською спільнотою. Провокатори планували звинуватити українську владу нібито в утисках журналістів та "вільної преси", – мовиться у повідомленні.

Зазначається, що для цього у Брюссель вирушило кілька українців у ролі "ораторів" круглого столу на тему "Порушення прав людини, обмеження свободи преси та політичні репресії в Україні". Аби посилити ефект від такого виступу та зробити його більш "правдивим", планувалося організувати пряму трансляцію з Києва, під час якого, як пише спецслужба, "проплачені "блогери" та "журналісти" мали підтвердити інформацію про утиски і переслідування".

За таку роботу пропонували по 100 грн. Необхідно було масово одягти чорні окуляри, аби ускладнити можливу ідентифікацію. "Єдиною широко відомою суспільству особою на цьому фейковому заході була народний депутат України V,VI,VII скликань Олена Бондаренко, котра відмовилась від дачі пояснень правоохоронцям. Проте за неї залюбки це зробила найнята для "шоу" публіка", – йдеться у повідомленні.

В СБУ уточнили, що у рамках наявних кримінальних проваджень планується провести допити організаторів фейкового "з'їзду блогерів".

Дивіться також фотогалерею:

На захисті порядку: Одесити привітно зустрічають у місті співробітників СБУ - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В окупованому Донецьку ширяться омани про "працевлаштування в Європі" – ІС
Наступний матеріал
Вибухи та пожежа у Калинівці: скільки будинків неможливо відновити
Loading...