5.ua

Прихильники Тимошенко вітали її у Харкові з Днем народження [відео]

   

  Привітання з Днем народження з євроасоціаційним підтекстом. Велике серце із троянд на підставці з європейською символікою привезли аж із Київської області. Та прихильники Юлії Тимошенко - не впевнені, що дарунок передадуть іменинниці.

  Анатолій Малахов, прихильник Юлії Тимошенко: «Если вы заметили, розы живые, здесь около полутора тысяч роз. Сделано на фоне европейского флага. Это сердце везли нам из Киевской области, руку сюда приложили умельцы, там не только киевляне были».

  Окрім квіткової інсталяції, навезли й інших дарунків.

  Віра Вернигор, прихильниця Юлії Тимошенко: «Це закон Божий українською мовою, це ми замовляли, бачите. А це робив наш член партії, він сам ювелір,і ми подумали, що зробимо серце, серце і камні Сваровського, вирішили, що серце потрібно зробити з серебра, говорять, що се ребро, воно захищає від недругів, від злих духів».

  Віра Курпіта, прихильниця Юлії Тимошенко: «Це така відкриточка, листівочка для того, щоб Юлії Володимирівні. Ми прийшли її привітати з тортиком і пам’ятаємо, що наші мрії повинні збутися. Це вже третій день народження ми  справляємо разом».

  Тут же, біля воріт лікарні - імпровізований мітинг на підтримку євроінтеграційного крусу України.

  Арсен Аваков, народний депутат України: «Сегодня мы с европейским флагом, сегодня флаг Европы вместе с флагом Украины по всей стране. Юлия Тимошенко в преддверии своего дня рождения обратилась к нации, к Украине с призывом поддержать Евроинтеграцию».

  Олександр Забзалюк, народний депутат України: «Ми знаємо: Україна – це європейська держава, і на чолі з нашим лідером Юлією Тимошенко ми війцем в європейську сім’ю».

  Олександра Кужель, народний депутат України: «Примером государственного деятеля является Юлия Тимошенко, которая сказал: забудьте обо мне, я буду сидеть, переступите через все, через страхи, и подпишите европейскую интеграцию, не дайте погибнуть Украине».

  Усі охочі пишуть свої побажання Юлії Тимошенко на величезній листівці. Подарунки іменинниці - передають через захисників Тимошенко. Щоправда, пенітенціарники дозволяють вручити лише букет троянд і листівку. Однак - дозволили побачення із донькою та захисниками, попри оголошений у лікарнях Харкова карантин.

  Ігор Колпащиков, начальник Качанівської колонії: «В связи с тем, что сегодня все таки день рождения у Юлии Владимировны, ей надано право проведения встречи. Эта встреча проходит в палате, потому никаких предпосылок для того, чтобы создавать тут митинг, нет».

  А після закінчення зустрічі з Сергієм Власенком, Андрієм Кожем’якіним та донькою Євгенією, екс-прем’єрка ще й поговорить з родичами.

  Світлана Сірик, В’ячеслав Кузьменко Харків, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Понад 25 тис підписів зібрала петиція з вимогою до уряду США щодо санкцій проти Януковича
  Наступний матеріал
  Соціальні мережі демонструють здатність бути оперативним джерелом інформації в польових умовах вуличних протестів
  Теги:
  Loading...