5 канал

Прихильники Ляшка мітингували під Кабміном проти підвищення цін на газ

Після завершення акції резолюцію з вимогами політик особисто передав прем'єр-міністру

Підвищувати варто не вартість газу, а соціальні виплати. Із такими вимогами прихильники Радикальної партії прийшли пікетувати Кабінет Міністрів, передає "5 канал".

5 канал

Крім цього, учасники акції вимагають накласти мораторій на підвищення тарифів на блакитне паливо, встановити державним коштом лічильники в кожну квартиру та збільшити фінансування програми "теплих" кредитів і енергомодернізації будівель.

5 канал

Нагадаємо, уряд ухвалив рішення про підвищення вартості газу для населення. Згідно з даними "Нафтогазу України", від 1-го листопада за 1 кубометр газу людям доведеться платити 8,54 грн. Менший тариф встановили для комунальних підприємств, які постачають тепло – 8,36 грн.

5 канал

"За газ люди будуть платити, але не такі шалені гроші, як сьогодні вимагають. Це ціни необґрунтовано підвищені. Достатньо 16 млрд кубометрів газу, щоб забезпечити людей. Постійно про це кажуть, але ціни на газ піднімають і піднімають", – заявив нардеп від Радикальної партії Денис Силантьєв.

5 канал

Після акції резолюцію з вимогами мітингувальників особисто передали прем'єр-міністру. Володимир Гройсман відразу переглянув кожен із пунктів, які вписали до документа. І заявив, – над частиною вимог урядовці вже працюють, а решту виконати поки неможливо.

Попередній матеріал
У Києва в урядовому кварталі затримали молодиків із газовими балончиками та кийками: що відомо
Наступний матеріал
Від троїстої музики – до фолк-року
Loading...