Олександр Черненко / Facebook

Проводити референдум разом з президентськими виборами недоцільно - КВУ

  Голова Комітету виборців України Олександр Черненко висловив своє скептичне ставлення до ідеї проведення всеукраїнського референдуму з питання державного устрою України одночасно з президентськими виборами 25 травня.

  "Рішення про проведення всеукраїнського референдуму одночасно з президентськими виборами, якщо і буде прийматися, то знову-таки, виходячи виключно з політичної доцільності", - заявив "Інтерфакс-Україна" Черненко.

  Черненко вказав на те, що до 25 недостатньо часу, щоб організувати повноцінний референдум. А також те, що референдум ускладнить проведення президентських виборів. 

  "Хотілося б, щоб у нас цей референдум не робився за зразком псевдореферендуму в Криму, коли процедуру було повністю проігноровано, а референдум робився фактично "на коліні", - додав він.

  На думку експерта, єдиним виправданням проведення такого референдуму може бути те, що це може зняти певним чином політичне напруження.

  Загалом він допускає можливість проведення такого референдуму, але вважає, що потрібно призначити іншу дату, яку має бути оголошено до початку виборів у Президенти України.  

  Раніше КВУ та інші експерти неодноразово критикували закон про всеукраїнський референдум, який є недосконалим.

  Нагадаємо, що Олександр Турчинов не виключає можливості проведення всеукраїнського референдуму про цілісність української держави одночасно з проведенням президентських виборів, запланованого на 25 травня.

  Вчора, 13 квітня, Турчинов підписав указ, яким доручив Кабінету міністрів підготувати законопроекти щодо проведення реформи місцевого самоврядування.

  Попередній матеріал
  МЗС Британії: немає сумнівів, що за заворушеннями в Україні стоїть Росія
  Наступний матеріал
  Віце-канцлер Німеччини: Росія готова дозволити танкам перетнути європейські кордони
  Теги:
  Loading...