фото Крим.Реалії

Свавілля "кримської влади": в Сімферополі кримські татари оголосили масове голодування

На місці, де нині мешкає 42 кримськотатарських родини, планують збудувати "Кримську троянду"

4 лютого на околиці Сімферополя кримські татари провели акцію протесту, вимагаючи не допустити знесення їхніх будинків та мечеті для будівництва житлового комплексу. Постійні звернення до окупаційної влади півострова не мали результату, тож учасники пікету оголосили про голодування. Про це повідомив один з учасників акції Ринат Шаймарданов на сторінці у Facebook.

"Безрезультатно випробувавши й вичерпавши всі доступні способи пробити стіну брехні й дезінформації, ми змушені піти на крайні заходи для захисту своїх будинків і мечеті. Ми оголошуємо про початок масового голодування-протесту проти свавілля кримської влади", – зазначив Шаймарданов.

Мешканці "Стрілецької" наполягають: кримська "влада" діє незаконно, тому вимагають зустрічі своїх делегатів з президентом РФ, який, на їхню думку, може вплинути на ситуацію.

Зауважимо, що у "Стрілецькій" на північно-східній околиці Сімферополя проживають 42 кримськотатарських родини. Вони оселилися там ще 2005 року, але і досі не змогли отримати документи на землю. Нині на цьому місці планують збудувати житловий масив "Кримська троянда" на 9 тисяч квартир.

Влітку 2017 року окупаційна влада влаштувала імітацію "громадських слухань" з приводу будівництва. Тоді один із кримських татар спробував виступити на зборах, але його позбавили слова й веліли поліції вивести із залу. Пізніше Фазила Ібраїмова заарештували на п'ять діб за "непокору законним вимогам поліції".

Попередній матеріал
Президент ввів у дію рішення РНБО щодо законопроекту про нацбезпеку: що має змінитися
Наступний матеріал
Порошенко подав на затвердження у ВР список нових членів ЦВК: хто у переліку
Loading...