Проти судді, який випустив Лозінського, відкрито кримінальне провадження

  Виконуючий обов'язки генерального прокурора Олег Махніцький заявив, що суд не мав жодних законих підстав відпускати Віктора Лозінського. Про це він розповів на брифінгу в четвер, пише


  "На сьогоднішній день Лозінський має знаходитися під вартою", - наголосив в.о. генпрокурора.

  Він підкреслив, що висновок лікарів, на підставі якого тюремники випустили екс-депутата, містить багато суперечностей.

  За його словами, державний обвинувачувач просив суд викликати і допитати судово-медичного експерта.

  "Проте суд безпідставно відхилив усі клопотання прокурора і прийняв рішення про звільнення Лозінського", - розповів Махніцький.

  Після цього прокуратура подала апеляцію на це рішення, а суд, не дочекавшись розгляду цієї апеляції, звільнив екс-депутат.

  В.о. генерального прокурора повідомив, що прокуратура вже відкрила кримінальні провадження відносно працівників пенітенціарної служби, а також щодо судді, який виніс неправомірне рішення. Служба безпеки генпрокуратури проводить внутрішнє розслідування.

  За словами Махніцького, за Лозінським велося спостереження. "Коли він рухався автомобілем поблизу Білої Церкви, було прийнято рішення про його фізичне затримання і повернення до Києва до вирішення питання в порядку закону", - сказав він. 

  Як повідомлялося, вчора колишній народний депутат Віктор Лозінський достроково вийшов із в'язниці за станом здоров'я. Сьогодні його було знову затримано.
  Попередній матеріал
  Українські військові захопили російський броньований КАМАЗ з арсеналом зброї
  Наступний матеріал
  На Філіппінах тисячу жителів евакуювали через зіткнення бойовиків із військовими