Прокуратура оскаржила звільнення Лозінського

  Прокуратура Київської області внесла апеляційну скаргу на ухвалу Бориспільського міськрайонного суду про звільнення від подальшого відбуття покарання Віктора Лозінського за станом здоров'я. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.


  "Прокуратура вважає таке рішення суду незаконним у зв'язку з тим, що у суді не доведено, що захворювання, зазначені у медичній документації відносно засудженого, становлять загрозу його життю та унеможливлюють подальше перебування у місцях позбавлення волі", - сказано в повідомленні.

  У прокуратурі зазначили, що судом не було задоволено клопотання прокуратури про виклик в суд експертів, які б могли надати додаткові пояснення про стан здоров'я Лозинського та можливість його лікування в колонії.

  "Крім того, прокуратура вважає, що виправна установа незаконно випустила засудженого, оскільки, державним обвинуваченням у визначені законом строки внесено апеляцію, а відтак ухвала суду не набрала чинності", - підкреслили у прокуратурі Київської області.

  Згідно з повідомленням, за вказаним фактом прокуратурою області розпочато кримінальне провадження відносно посадових осіб Бориспільської виправної колонії №119 за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

  Як повідомлялося, 11 червня колишній народний депутат Віктор Лозінський, засуджений за вбивство, достроково вийшов із в'язниці за станом здоров'я.

  Попередній матеріал
  У Бразилії розпочинається Чемпіонат світу з футболу
  Наступний матеріал
  Іракські бойовики збираються захопити Багдад