Призов весна-2010: на 10 місць претендують 12 чоловіків

  В українську армію цього року піде на 500 юнаків більше ніж торік. Ця нестача утворилася через хвилю звільнень контрактників, які скаржилися на матеріальні проблеми через недофінансування війська. Добра новина у тому, що серед призовників кількість придатних до служби перевищує план набору.

  Ці юнаки вже на порозі призовного пункту, а досі не визначилися чи хочуть в армію. Попереду медична комісія. Для тих, кому військова служба не до душі, - це остання нагода нагадати про усі свої хвороби.

  Справді хворих лікарі відбраковують безжалісно. Кількість кандидатів цьогоріч перевищує потребу в наборі. А от вигадувати нові хвороби, щоби відкосити - не рекомендують.

  У середньому по Україні на 10 армійських місць претендує 12 юнаків. Тому навіть серед тих, хто придатний до служби, військові проводять відбір.

  Цього року на службу мають призвати 26 тисяч юнаків. Частина піде у внутрішні війська МВС та в державну службу транспорту. Але більшість -  20 тисяч -  стануть солдатами Збройних сил.

  Призовна кампанія в Україні триватиме до кінця травня. Перші призовники вирушать до армії найближчого понеділка. Паралельно більш як 18 тисяч нинішніх солдатів повернуться додому.

  Роман Сухан, Василь Мартищенко, 5 канал  Попередній матеріал
  Тимошенко пояснила Генпрокуратурі свої заяви про тиск на суддів КС
  Наступний матеріал
  Платіні пригрозив скасуванням Євро-2012 в Україні
  Теги: