Президент запропонував запровадити спільний контроль на українсько-угорському кордоні

  Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.


  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Згідно з повідомленням, Порошенко запропонував запровадити спільний контроль на українсько-угорському кордоні для пожвавлення економічного співробітництва та протидії корупції.

  "Співрозмовники також обговорили актуальні питання енергетичного співробітництва, зокрема в сфері постачання газу. При цьому Петро Порошенко наголосив на важливості спільних підходів в енергетичній політиці для зміцнення регіональної та європейської енергетичної безпеки. Cпіврозмовники обговорили нові технічні можливості диверсифікації постачання газу завдяки запуску нового інтерконектора між Угорщиною та Словаччиною вже в кінці цього року. Петро Порошенко запропонував створити робочу групу між Україною, Угорщиною та Словаччиною для використання нових технічних можливостей для зміцнення енергетичної безпеки у Європі", - розповіли у прес-службі.

  Як зазначається, Орбан запевнив, що Угорщина є надійним партнером України та повністю підтримує її суверенітет і територіальну цілісність, адже саме це, на його думку, є запорукою стабільності та добросусідських відносин.

  Співрозмовники домовилися про регулярний діалог задля координації зусиль, що є важливим чинником для єдності Євросоюзу та його солідарності із Україною. Петро Порошенко запросив Віктора Орбана відвідати Україну одразу після формування нового уряду, додали у прес-службі.
  Попередній матеріал
  Ісламісти взяли відповідальність за напад на конвой ООН в Багдаді
  Наступний матеріал
  Президент звільнив 11 голів РДА на Волині