5 канал

Президент Світового конгресу українців: Перереєструвати в Росії наші організації не вдається

Ще перед російською агресією в Росії були ліквідовані дві основні організації СКУ через так звані порушення адміністративних питань

Про це в ефірі "5 каналу" під час під час програми "Погляд" повідомив президент Світового конгресу українців Євген Чолій.

"Ще перед російською агресією в Росії були наші дві основні організації включно з нашою ключовою організацією ліквідовані через так звані порушення адміністративних питань. Я переглядав їх як юрист, і ті юридичні документи можна назвати одним словом – фарс. Фактично їх ліквідували, як третя особа, бо адміністративні питання були влагоджені, бо їх не було тяжко залагодити, вони продовжували судову розправу на підставі того, що співголова однієї з організацій бав участь на якомусь культурному форумі, дав інтерв'ю "Радіо Свобода" і був у посольстві на відзначенні дня Голодомору. На таких підставах була ліквідована наша організація, тому вже можна було відчути сильний тиск", – зазначив Чолій.

"Співпрацювали з ними, щоб перереєструвати нову крайову організацію, але вже двічі вони відкидали це і ситуація загострилася після російської агресії в Криму і на сході України", – додав він.

Попередній матеріал
Порошенко і віце-президент Єврокомісії обговорили енергетичну безпеку України і ЄС
Наступний матеріал
Павло Розенко: Монетизувати всі субсидії для 9,5 млн українських родин є неможливим - інтерв'ю
Loading...

Світовий Конгрес Українців нагадав Ватикану про те, хто розв'язав війну в Україні

Гіржов: Світовий конгрес українців потрапив до списку "небажаних організацій" у Росії