microsoft.com

Президент призначив Шимківа заступником глави АП з питань проведення реформ

  Президент України Петро Порошенко призначив Дмитра Шимківа заступником Глави Адміністрації Президента з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ. Про це повідомляється на сайті глави держави.


  Президент представив новопризначеного в середу під час зустрічі з представниками громадських реформаторських рухів.

  "На базі Адміністрації Президента буде створено єдину платформу і місце для взаємодії в питаннях впровадження реформ і консолідації між Президентом, урядом, Верховною Радою і, найголовніше, громадянським суспільством", - заявив Порошенко.

  За його словами, Дмитро Шимків - саме та людина, яка сьогодні має представляти Президента в діалозі у цьому чотирикутнику.

  "Я впевнений, що першочерговим завданням буде створення та систематизація нашої єдиної команди", - сказав він.

  Глава держави підкреслив, що одним з перших завдань для Шимківа, який раніше працював Генеральним директором "Microsoft Україна", стане запровадження електронного врядування в Адміністрації Президента України.

  Нагадаємо, що екс-гендиректор "Microsoft Україна" став відомий широкій громадськості завдяки підтримці Євромайдану - у грудні минулого року один із найуспішніших топ-менеджерів країни взяв відпустку за свій рахунок і приєднався до масових акцій протесту в центрі Києва.
  Попередній матеріал
  У Польщі - сильні бурі
  Наступний матеріал
  У Києві Hyundai зіткнувся з автонавантажувачем
  Loading...