Президент присвоїв звання Героя України майору Руслану Лужевському

  За виняткову мужність, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" майору Руслану Лужевському (посмертно).

  Про це 3 листопада повідомила прес-служба глави держави.

  "Відповідний Указ Глава держави підписав сьогодні", - зазначеноу  повыдомленны прес-служби Президента.

  Руслан Лужевський — досвідчений інструктор спецпідрозділу "Альфа" Служби безпеки України, майстер спорту зі стрільби та рукопашного бою, багаторазовий учасник та призер міжнародних та всеукраїнських змагань. Майор загинув 5 травня у Слов'янську Донецької області в бою з терористами. Вже маючи кілька кульових поранень, він прикривав своїх бойових товаришів, які потрапили в засідку і були змушені вести нерівний бій. Був удостоєний Ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня посмертно.

  Загалом сьогодні Президент України відзначив державними нагородами 239 українських героїв. Відповідний указ оприлюднили на сайті голови держави. Нагороди отримали військовослужбовці Збройних сил України та працівники Міністерства внутрішніх справ. Усі вони беруть участь в Антитерористичній операції. В указі зазначається, що нагороди їм надали за мужність і героїзм, виявлені у захисті суверенітету України.


  Попередній матеріал
  У Болгарії жінка влаштувала акт самоспалення біля будинку президента
  Наступний матеріал
  На "Київському бронетанковому заводі" виявлено нестачу комплектуючих на 7 млн грн.