Президент провів телефонну розмову з Головою Європейської Комісії

  Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову із Головою Європейської Комісії Жозе-Мануелем Баррозу, в ході якої той висловив підтримку запропонованого мирного плану та режиму припинення вогню. Про це повыдомляє прес-служба президента України ввечері 23 червня.


  Як зазначено у повідомленні, президент Порошенко подякував Євросоюзу за солідарність з Україною та запевнив у подальшій тісній координації дій. Президент України висловив намір персонально представити лідерам ЄС інформацію щодо перших результатів реалізації мирного плану напередодні засідання Європейської Ради 27 червня.

  Голова Єврокомісії запитав про ситуацію на Сході України і про стан переговорного процесу. Петро Порошенко повідомив, що у відповідь на мирні ініціативи терористи не склали зброю і продовжують обстріли підрозділів Збройних Сил України.
  "За останні 72 години з часу оголошення перемир’я у нас не спостерігається жодного поліпшення ситуації на Сході. І навпаки, за цей час терористи 31 раз порушили режим припинення вогню. Україна втратила одного військовослужбовця, сімох поранено, – заявив Президент. - Але ми наполягаємо на мирному врегулюванні. Зокрема, ми запросили інспекторів місії ОБСЄ відвідати та засвідчити повне виконання умов мирного плану українською стороною".

  Президент України також повідомив про готовність, при належних умовах безпеки, надіслати до Слов’янська групу фахівців для відновлення інфраструктури поставки води і енергоресурсів, що зруйнована бойовиками.
  Попередній матеріал
  Глава МЗС Німеччини вилетів до Києва
  Наступний матеріал
  У Києві відкрито перший в країні велокінотеатр