Президент посмертно нагородив Решата Аметова "Золотою Зіркою" Героя України

Активіст зник 3-го березня 2014-го в окупованому Сімферополі після того, як взяв участь у акції протесту проти анексії Криму

Кримськотатарський активіст Решат Аметов, убитий на окупованому півострові, дістав "Золоту зірку" Героя України – посмертно. Нагороду братові Аметова – Рефату – вручив Президент, передає "5 канал".

За словами Петра Порошенка, загиблий став справжнім героєм українського народу. Брат Решата, зі свого боку, попросив главу держави знайти винних у його смерті. Активіст зник 3-го березня 2014-го в окупованому Сімферополі після того, як взяв участь у акції протесту проти анексії Криму. За два тижні його тіло знайшли зі слідами насильницької смерті. У 36-річного Решата Аметова залишилися троє малолітніх дітей.

"3-го березня 2014 року, коли він йшов на площу, щоб здійснити свій протест, я точно знаю, він там заявив, що він громадянин України і має право там перебувати. Я прошу вас, пане Президенте, докласти зусиль, щоб знайти винних у смерті, затримати їх і покарати", – зазначив Рефат.

"Ми будемо пам'ятати тих героїв, які загинули за нашу волю. І робитимемо все, аби повернути тих, хто живий. Щоб з новими силами боротися за Україну", – заявив Порошенко.

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: Осмаєву та Окуєвій вручили першу нагороду імені Героя України Марка Паславського

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Як далеко зайде переможений в суді "Газпром" у шантажі України – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
Павло Гриб перебуватиме в російському СІЗО до 4 травня