5.ua

Президент Порошенко зустрівся з народними депутатами від "Батьківщини"

  Президент Петро Порошенко зустрівся з народними депутатами фракції "Батьківщина", з якими обговорив питання ратифікації в парламенті Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

  Про це 20 серпня повідомляє прес-служба глави держави.

  "Ми всі багато зробили, щоб Угода про асоціацію відбулася. В Україні вже нема дискусії, варто чи не варто ратифікувати цей важливий для нас документ", – сказав президент.

  За його словами, Угоду буде ратифіковано у вересні п.р.

  Коментуючи підсумки зустрічі, заступник глави Адміністрації президента Валерій Чалий зазначив: "є розуміння, що питання про ратифікацію Угоди про Асоціацію – суттєво важливе для країни і не може бути предметом спекуляцій під час виборчої кампанії".

  "Відповідальні політики не будуть зараз використовувати цей графік, узгоджений з європейськими партнерами, для своїх вузькопартійних цілей", - наголосив заступник глави АП.

  В той же час у партії "Батьківщина" за підсумками зустрічі з Порошенко оприлюднили заяву, в якій президента закликають внести на ратифікацію угоду з ЄС до початку переговорів у Мінську. На думку нардепів, це посилило б позицію України на переговорах у Білорусі.

  "Ми, уважно вислухавши позицію Президента, вважаємо, що інтересам України відповідала б якнайшвидша ратифікація цієї угоди, яка в нинішніх умовах неоголошеної війни проти України є найкращою антитерористичною операцією", - сказав заступник голови партії Григорій Немиря.
  Як відомо, 26 серпня у Мінську пройде "зустріч високого рівня" між Україною, Німеччиною, Францією та країнами "Митного союзу".


  Попередній матеріал
  НБУ знизив курс гривні на 27 копійок
  Наступний матеріал
  Уряд запропонував реформу міжбюджетних відносин в Україні
  Теги:
  Loading...