5.ua

Президент Порошенко почав люстрацію серед своїх підлеглих

  Президент Петро Порошенко підписав розпорядження, у якому визначено терміни і уповноважені органи для люстраційної перевірки посадовців, призначення і звільнення яких здійснюється главою держави.


  Про це повідомляє прес-служба президента.

  Згідно з розпорядженням, перевірка щодо перших заступників та заступників голови Служби безпеки України, начальників відповідних підрозділів Центрального управління СБУ, генпрокурора буде проведена з 24 листопада 2014 року.

  З 1 грудня має розпочатися перевірка голів та членів національних комісій, що здійснюють державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зв'язку та інформатизації, у сфері ринків фінансових послуг, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, голови Служби зовнішньої розвідки, начальника Управління державної охорони, глави Адміністрації президента, керівника Державного управління справами, голів місцевих державних адміністрацій.

  Згідно з законом "Про очищення влади", протягом 5-ти або 10-ти років керівні посади не можуть обіймати особи, які займали вищі посади з 25 лютого 2010 року до 22 лютого 2014 року.
  Попередній матеріал
  Росія є стороною та ініціатором конфлікту на Донбасі - Парламентська асамблея НАТО
  Наступний матеріал
  "Ощадбанк" збільшив статутний капітал на 11,6 млрд грн. за рахунок випуску облігацій