Президент Польщі нагородив посла України у США Офіцерським хрестом

  Валерій Чалий отримав нагороду за зміцнення стратегічного партнерства між Україною та Польщею

  У Посольстві Республіки Польща у Вашингтоні відбулася урочиста церемонія нагородження посла України в США Валерія Чалого високою державною нагородою "Офіцерським Хрестом Ордену за заслуги перед Республікою Польща". Про це повідомили у прес-службі установи

  Нагорода Валерію Чалому присвоєна президентом Республіки Польща Броніславом Коморовським за великі заслуги у сприянні розвитку дружніх українсько-польських відносин. Нагороду від імені президента Польщі вручив посол Польщі у США Ришард Шнепф.

  Так, у своїй промові Шнепф відзначив Валерія Чалого як високопрофесійного державного діяча та дипломата, зокрема за його досягнення на посаді заступника глави Адміністрації Президента України та за зміцнення стратегічного партнерства між Україною та Польщею.

  Приймаючи високу нагороду, Валерій Чалий висловив подяку Польщі за підтримку України в нелегкі часи у протистоянні російській агресії.

  На урочистості були присутні представники акредитованого у Вашингтоні іноземного дипломатичного корпусу, Ради національної безпеки США, української та польської громад США.

  Нагадаємо, раніше Валерій Чалий в інтерв'ю "5 каналу" заявив, що США наразі виконують важливу роль як стратегічний партнер України.

  Попередній матеріал
  З початку доби терористи вже сім разів відкривали вогонь на Донеччині – речник сектору
  Наступний матеріал
  Савченко відмовилась подавати офіційне прохання про помилування

  Валерій Чалий - інтерв'ю 5 каналу

  Валерій Чалий призначений послом у США – указ Президента

  Чалий про Мінські перемови: основна мета - досягнута

  Чалий хоче почути від Азарова про долю українського рибалки в Росії