Президент налаштований зменшити розмір максимальних пенсій, – Герман

  Ганна Герман вважає, що у питанні скорочення максимального розміру пенсій не треба спиратись лише на висновки Конституційного суду, а треба дочекатися слова Президента, який, за словами Герман, налаштований на те, щоб владоможці, представники найвищої влади жили і мали пенсії більш наближені до тих пенсій, які отримують звичайні українці.
  Про таке керівник головного управління з гуманітарних і соціально-політичних питань Адміністрації Президента, радник Президента України заявила в ефірі «5 каналу».
   
  «Я думаю, тут треба почекати слова Президента. Це той випадок коли б я не послухалася Конституційного суду, не зважаючи на те. що я, як представник влади, як громадянка повинна бути законослухняною, але стосовно обмеження високих пенсій – я би тут не послухалась. Треба почекати слова Президента. Наскільки я знаю, він налаштований на те, щоб владоможці, представники найвищої влади жили і мали пенсії більш наближені до тих пенсій, які отримують всі люди в Україні. І це буде правильно, це буде добра політика, це буде гуманітарна політика – гуманна, якщо можна так сказати», – заявила Герман.
   
  «Я би все-таки почекала слова Президента і не обмежувалася жодною заявою навіть найвищого представника Партії регіонів», – додала радниця Президента.
  Попередній матеріал
  БЮТівці кажуть, що Пшонка вже пообіцяв з ними зустрітися
  Наступний матеріал
  Герман: Янукович вже проаналізував звіт «Freedom House»
  Теги: