5 канал

Президент: Ми думаємо над моделями впровадження страхової медицини

  Першочерговим завданням усунення перешкод для нарощування експорту

  Розвиток фінансового ринку України може бути прискорений шляхом проведення реформи пенсійної системи і системи охорони здоров'я, заявив Президент України Петро Порошенко у відеозверненні до "Українського фінансового форуму" в Одесі, пише "Інтерфакс-Україна".

  "Пошук резервів внутрішнього ринку пов'язаний з реформуванням цілої низки галузей, зокрема пенсійної та системи охорони здоров'я. Вже сьогодні ми думаємо над моделями впровадження страхової медицини", - зазначив Глава держави.

  Він наголосив, що після отримання третього траншу кредиту МВФ за програмою EFF і $1 млрд під гарантії США, домашнім завданням України є робота над створенням інвестиційно привабливого середовища для залучення як зовнішніх, так і внутрішніх інвесторів. За його словами, нещодавно створена Національна інвестиційна рада під керівництвом екс-глави Адміністрації президента Бориса Ложкіна зосередиться на стратегічній комунікації, співпраці і перманентному діалозі з інвесторами на всіх рівнях.

  "Часткова заміна імпортованої продукції вітчизняними аналогами сприятиме зменшенню валютних витрат і стимулювати внутрішнє виробництво", - наголосив він.

  Він також назвав першочерговим завданням усунення перешкод для нарощування експорту.

  Крім того, глава держави наголосив на необхідності працювати над головними викликами - корупцією в усіх напрямах і, особливо, в судовій системі, висловивши сподівання, що цьому допоможе судова реформа, що стартує 30 вересня.

  "Перед країною, владою, бізнесом постає завдання перейти від політики виживання до стратегії розвитку, від макрофінансового оздоровлення до економічного зростання", - наголосив  Порошенко.

  За його словами, макрофінансової стабільності і початку економічного зростання багато в чому досягнуто завдяки розумній макроекономічній політиці і сміливим крокам із підвищення енергетичних тарифів до рівня відшкодування собівартості, а також заходів щодо оздоровлення банківської системи.

  Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко закликав зберегти спрощену систему для дрібного та середнього бізнесу.

  Попередній матеріал
  Країни ОПЕК домовилися про зменшення об’ємів видобутку нафти
  Наступний матеріал
  Став відомий список суддів, яких Рада збирається звільнити за порушення присяги

  Порошенко обговорив з генсеком НАТО реформи в оборонній сфері

  Презентація реформи Державної служби з надзвичайних ситуацій - відео

  Прес-конференція Комітету виборців України: "Хто саботує проведення реформи децентралізації в Україні?" - завершено

  Зубко: В усіх обласних центрах за рахунок коштів ЄС відкриються офіси підтримки реформи децентралізації