Офіційний сайт Президента України

Президент чекає від ВР обрання нового Генпрокурора і скасування суддівської недоторканності

Це має відбутися на першому пленарному тижні

Президент Петро Порошенко заявив, що оптимістично налаштований у вирішенні питання з прийняттям необхідного законодавства та затвердженням нового генерального прокурора.

"Парламент знайшов в собі сили сформував коаліцію, сформував новий уряд. Так само, я переконаний, що парламент має знайти в собі сили об'єднатися, прийняти необхідні закони, обрати нового генерального прокурора", - сказав глава держави в інтерв'ю українським телеканалам.

Він висловив думку, що це має відбутися на першому пленарному тижні.

Президент також підкреслив, що парламент має прийняти рішення і внести зміни до законодавства, які дозволять "новим, свіжим, чесним людям прийти до системи прокуратури".

"Системні нові зміни, нові люди мають сприяти відновленню справедливості в Україні. Ключову роль в цьому також будуть мати прийняття конституційних змін, поданих мною, які нарешті дозволять оновити судову систему", - підкреслив Петро Порошенко.

Президент наголосив на важливості прийняття цього рішення парламентом, що дозволить перезавантажити судову систему, прибрати суддівську недоторканість. Всі ці кроки дозволять проводити ефективну боротьбу із корупцією в судах. І нарешті домогтися того, щоб і антикорупційні розслідування, і розслідування проти посадовців колишньої влади, в тому числі і колишніх керівників країни, і посадовців, які вчиняли знущання над майданівцями - отримали судові вироки в оновленій судовій системи.

Попередній матеріал
Росія погодилась на озброєну поліцейську місію ОБСЄ – Президент
Наступний матеріал
У Франції вшановують 101 річницю дня АНЗАК
Теги:
Loading...

Росія погодилась на озброєну поліцейську місію ОБСЄ – Президент

Порошенко: ми з Путіним домовились про попередні строки повернення Савченко

Порошенко: від безвізового режиму матиме виграш кожен українець

"Народний фронт" підтримуватиме закон, який дозволить Луценку обійняти посаду генпрокурора

Експерт про призначення Луценка генпрокурором: Дайте йому шанс – щось робіть

5 канал - трансляція наживо