Порошенко 5 канал

Президент анонсував масштабну ротацію послів

  Порошенко зазначив, що в умовах військової агресії проти України економити на фінансування дипломатії так само недоцільно, як і заощаджувати в часи війни на армії

  Президент України Петро Порошенко заявляє про намір провести найближчим часом призначення і звільнення деяких послів України.

  З його слів, фінансування дипломатичної служби в наступному році має бути суттєво збільшена, а українські диппредставництва повинні якісно змінити свою роботу в інформаційному плані.

  Президент зазначив, що Росія через свої дипломатичні представництва створює спотворений імідж України за кордоном, тому Україна і партнери нашої держави повинні знайти і запропонувати ефективну протидію цьому. 

  "Підвищення іміджу України за кордоном має стати для вас щоденною, рутинної роботою. Головна небезпека – це інформаційний вакуум, коли Україна зникає з не лише з політичних, а й з економічних, інформаційних і культурних "радарів" тієї чи іншої країни. Україна повинна звучати", – сказав Президент.

  Крім того, Порошенко поставив завдання дипломатам і особисто міністру закордонних справ Павлу Клімкіну найближчим часом надати йому пропозиції щодо посилення стратегічної комунікації, в тому числі – при плануванні державного бюджету на наступний рік.

  Крім того, Порошенко зазначив, що в умовах військової агресії проти України економити на фінансування дипломатії так само недоцільно, як і заощаджувати в часи війни на армії.

  "Я дуже добре обізнаний про фінансові проблеми дипломатичної служби і вважаю таку ситуацію вкрай неприпустимою. Це має бути скориговане при плануванні бюджету. Дипломатія, як і армія, не можуть фінансуватися за залишковим принципом", – сказав Президент.

  Порошенко зазначив, що в нинішніх умовах військової агресії проти України він як Президент не має права на помилку при призначенні посла в ту чи іншу країну.

  "На моєму столі лежать десятки кандидатів, досьє на яких ми дуже уважно вивчаємо. І вже найближчим часом будуть підписані укази щодо послів в Словаччині, Румунії, Чехії, Білорусі і Казахстані", – сказав Порошенко.

  Нагадаємо, раніше Президент Польщі Анджей Дуда запросив Президента України Петра Порошенка до Варшави і сподівається, що цей візит відбудеться у грудні поточного року.

  Попередній матеріал
  "Хода Нескорених" у 25-й День Незалежності України
  Наступний матеріал
  Порошенко: є підстави сподіватися, що попри будь-які заяви, "нормандський формат" буде реанімовано
  Теги:
  Loading...

  Google привітав українців з Днем Незалежності

  У РФ відкрили кримінальні справи проти Муженка та Полторака – начальник Генштабу "оцінив"

  Вишиванкова алея, 150-метровий стяг, ветеранський велопробіг: як в Україні святкують День Незалежності

  Антипович: Українці усвідомили, що здатні прожити без чиєїсь допомоги і дати собі раду з власними політиками