Фото прес-служби АП

Президент зустрівся з прем'єром, спікером та іншими політиками

  Президент України провів зустріч з Прем’єр-міністром України та Головою Верховної ради України.

  Про це ввечері 14 грудня повідомила прес-служба Глави держави.

  "Наступний тиждень буде вирішальним щодо прийняття законопроектів, які будуть супроводжувати реформи і формувати бюджетний процес. Це стосується і першочергових видатків, податкових новацій, дерегуляції і відповідних змін до Бюджетного кодексу. Потрібно також буде внести законодавчі зміни і прийняти відповідні постанови Уряду задля надання гуманітарної допомоги українцям, які залишилися на окупованій території. Саме це вимагає від нас чітких і скоординованих дій", - наголосив президент.

  Порошенко зокрема наголосив на тому, що під час нещодавніх закордонних візитів переконався наскільки зараз є великою підтримка України в світі і який високий рівень очікувань щодо того, що має продемонструвати нова влада та вся країна найближчим часом.

  Глава держави також повідомив про те, що на найближчому засіданні РНБО потрібно буде розглянути найбільш важливі статті бюджету, які стосуються оборони і забезпечення реалізації пріоритетів, що постають у зв’язку з ситуацією на Донбасі.

  В зустрічі також взяли участь глава Адміністрації Президента України Ложкін та Голова Верховної ради VII скликання, народний депутат VIIІ скликання Турчинов.

  Попередній матеріал
  В Росії госпіталізували поета Євгена Євтушенка
  Наступний матеріал
  Україна має намір залучити кредит у 200 млн євро на відновлення Донбасу

  "Режим тиші" дозволив Україні відновити боєздатність армії - Порошенко

  Порошенко невдоволений тим, що українська "гуманітарка" часто потрапляє до бойовиків

  Порошенко надав громадянство України майбутньому заступнику глави МВС

  Порошенко не вбачає сенсу в поверненні Україні ядерного статусу