Президент порадився із силовиками про посилення боротьби з тероризмом

  Перетин лінії розмежування у зоні АТО звузять до 7 транспортних коридорів. Решту шляхів – перекриють.

  Про це Президенту України під час наради силовиків доповів секретар РНБО – Олександр Турчинов.

  Під час засідання гарант доручив пришвидшити процес звільнення з полону українських військових. Розвідка та Служба безпеки встановила місця утримання та кількість бранців. Говорили також про необхідність посилити антитерористичні заходи. Через пропускні пункти в зоні АТО зможуть проходити або проїжджати тільки ті особи, котрі мають перепустки від центру Антитерористичної операції.

  "Поки не буде перекрита неконтрольована ділянка українсько-російського кордону – ми будемо дуже жорстко контролювати позиції на лінії зіткнення. По рішенню Ради національної безпеки і оборони ми визначили 7 пунктів пропуску. Позиція – щоби врешті рух забезпечувався, як виключення, за перепустками, виданими Антитерористичним центром і керівництвом Антитерористичної операції – і лише для фізичних осіб. Переміщення вантажів – бути не повинно", – заявив Петро Порошенко.

  Такі кроки пов’язані з тим, що СБУ зафіксувала збільшення спроб влаштувати теракти на території України за останній тиждень.

  Нагадаємо, про тимчасове обмеження пересування через лінію зіткнення напередодні заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, перебуваючи в зоні АТО. За його словами, створять сім коридорів, через які зможе рухатися транспорт. Решту шляхів перекриють. У разі обстрілу в радіусі 30 кілометрів від таких коридорів – їх перекриватимуть на невизначений термін. Також запровадять посилений режим перевірки всіх транспортних засобів, які перетинатимуть контрольні пункти.

  Попередній матеріал
  Бійці 17-ї танкової бригади відбивають напади російських банд на Попасну
  Наступний матеріал
  У Вінниці реконструюють БТР і розробляють блокгаузи для фронту

  Бійці 17-ї танкової бригади відбивають напади російських банд на Попасну

  Переміщення людей з окупованих територій Донбасу буде обмежене - Турчинов

  У Станиці Луганській точаться бої між терористами і ЗСУ

  В Донецьку російські "казаки" ведуть бій з "поліцією ДНР" і "Востоком"