5.ua

Прес-конференція Петра Порошенка - як це було

  Петро Порошенко презентував програму реформ "Стратегія 2020" та провів прес-конференцію. Говорили 2,5 години.


  Черга на вході, суфлери на сцені, таблички для преси на стільцях – зал очікує на прес-конференцію Президента. Деяким присутнім кольорова гамма тла, на якому виступатиме Петро Порошенко, нагадала прес-конференції його попередника.

  Керівнику прес-служби попереднього гаранта банер про Януковича не нагадує. Каже, такі кольори гарно виглядають на блакитних екранах, не більше.

  Із запитаннями до Петра Порошенка з’явилися і російські журналісти. З українськими колегами спілкуються неохоче, не цікавить їх і присутність російських військ на території України.

  З появою Президента на сцені – журналісти встали, щоб заспівати гімн. Президент і собі підготувався, та звукорежисери підвели.

  З перших слів голова держави зізнається – прийшов у гуморі, бо вночі минулося без жертв на фронті. Порошенко впевнений – його мирний план обов’язково діятиме, та попри це, армію до зимового протистояння готуватиме. Українські бійці на передовій дочекаються теплого одягу, обіцяє він. Щоб зберегти територію країни і життя українських солдатів, керівник президентської канцелярії регулярно спілкується з керівником адміністрації Путіна, зізнається глава держави.

  Журналісти запитують про тих, хто давав вказівку силовикам під час Євромайдану стріляти в мирних громадян. Президент відповідає пропозицією судити винуватців, які утекли за кордон заочно.

  Цю пропозицію, очевидно, ухвалюватиме вже новий парламент, в який Президент веде армію політичних соратників. За жодного зі своїх кандидатів, каже, не соромно.

  Після двох годин спілкування прес-секретар Президента намагається завершити розмову, та Порошенко й сам не йде, й інших журналістів не відпускає.

  Журналіст Андрушко залишився і запитав, куди гарант ховає президентські подарунки від відвідувачі Банкової.

  Наостанок Петро Порошенко ж розповів, коли українці житимуть по-новому.

  Ірина Герасимова, Микола Лебедєв, "5 канал".

  Попередній матеріал
  МВС завершило розслідування заворушень в Одесі 2 травня
  Наступний матеріал
  В зоні АТО вважаються зниклими безвісти 500 осіб - Геращенко
  Loading...