5 канал

Прем'єр Пленкович пропонує хорватське "ноу-хау" допомоги Україні

  Прем'єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович заявив, що його країна готова допомогти Україні при аналізі відповідності національного законодавства до законів Європейського Союзу та реінтеграції тимчасово окупованих територій

  Про це заявив прем'єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович в ході зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом у понеділок у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми повинні подивитися: як наш досвід, як членів ЄС, як ми можемо допомогти в синхронізації законодавства, угоди про Асоціацію Україна-ЄС, координації міжнародної допомоги та інших аспектів, які вас зроблять готовими до подальших відносин з ЄС. Ця експертиза – це наше ноу-хау", – сказав Пленкович.

  За його словами, Хорватія також готова допомогти Україні в питанні реінтеграції тимчасово окупованих територій.

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступає за проведення засідання українсько-хорватської міжурядової комісії з питань торгово-економічного співробітництва в 2017 році.

  "Я думаю, що було б дуже доречно, якби ми провели в наступному році засідання нашої міжурядової комісії з питань торгово-економічного співробітництва", – зазначив український прем'єр.

  Він додав, що з українського боку комісію очолює віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе. Прем'єр України вважає, що обидві країни мають потенціал до збільшення взаємного товарообігу.

  Попередній матеріал
  В анексованому Криму російська ФСБ знайшла ще двох "українських диверсантів"
  Наступний матеріал
  Українські бійці відбили наступ ворожої ДРГ під Трьохізбенкою: тікаючи, ворог лишив зброю