http://hvylya.net/

Прем'єр Нідерландів оцінив ймовірність ратифікації асоціації Україна-ЄС

  Наразі Рютте не бачить компромісу, який би задовольнив усі сторони

  Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що не відчуває оптимізму щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Європейським Союзом і Україною, яку нідерландці відкинули на квітневому референдумі. Про це він заявив на саміті лідерів ЄС у Брюсселі, передає "Радіо Свобода".

  "Ситуація з угодою про асоціацію між ЄС і Україною не викликає оптимізму. Потрібно, щоб домовленість з цього питання була досягнута між Брюсселем, Україною та Нідерландами, і при цьому були враховані інтереси виборців Нідерландів", – заявив Рютте.

  Як зазначив Рютте, поки не бачить компромісу, який би задовольнив усі сторони, хоча спроби знайти його у переговорах між Нідерландами, Україною і ЄС триватимуть.

  Натомість, Президент України Петро Порошенко, який відвідав Нідерланди 20 жовтня заявив, що з оптимізмом дивиться на майбутнє угоди про асоціацію, яка, на його думку, в кінцевому підсумку буде ратифікована всіма членами ЄС.

  "Українці сьогодні є однією із найбільш єврооптимістичних націй на європейському континенті... Якщо ратифікації не відбудеться, то це створить дуже небезпечний прецедент. І ми довіряємо голландцям, ми довіряємо Нідерландам, і ми абсолютно упевнені, що все буде добре", – зазначив Порошенко. 

  Дивіться також: Порошенко – російському журналісту: Запишіть, у листопаді українці їздитимуть до ЄС без віз, і вам бажаю

  Попередній матеріал
  Росія відмовилася передати Україні Олега Сенцова
  Наступний матеріал
  З Росії до Амвросіївки прибув потяг, що доставив ящики зі 122-мм артснарядами – ІС

  Рада закликала Нідерланди і ЄС завершити ратифікацію угоди про асоціацію

  Порошенко – російському журналісту: Запишіть, у листопаді українці їздитимуть до ЄС без віз, і вам бажаю