фото gazetavv

Прем’єр висловив співчуття голові МЗС Нідерландів і запросив до співпраці

  Прем’єр-міністр України зустрівся з міністром закордонних справ Королівства Нідерланди Франсом Тіммермансом. Арсеній Яценюк заявив, що терористи намагаються знищити докази злочину на місті катастрофи малайзійського лайнера.


  Чільник уряду повідомив, що Україна ініціювала міжнародне розслідування трагедії та закликає представників держав, громадяни яких загинули внаслідок падіння літака, долучитися до цієї роботи.

  "Від імені української влади дозвольте мені висловити вам мої глибокі співчуття вашому народові та вашій країні. Це жахливий акт насильства і ви знаєте, що ми розпочали розслідування. Ми запрошуємо усі уряди долучитися до розслідування. Ми прагнемо бути максимально відкритими. Україна керуватиме цим процесом разом з міжнародним товариством", – запевнив Арсеній Яценюк.

  За словами прем'єра, напередодні він надіслав на місце катастрофи команду експертів повітряної безпеки, але після години роботи проросійські бойовики наказали українським фахівцям забиратися, погрожуючи взяти їх у заручники.

  Із головою зовнішньополітичного відомства Нідерландів зустрівся і Президент України.

  Попередній матеріал
  Експерт: установкою "Бук" можуть керувати лише професіонали
  Наступний матеріал
  У Слов’янську відбулось віче: вирішили поприбирати місто і закликали карати посібників терористів
  Теги:
  Loading...