migrantreport.org

Представник ЄС про безвізовий режим: потрібна серйозна робота, щоб Європарламент дав "сильний сигнал"

  Доповідач Європарламенту наголосила, що потрібно врахувати інтереси громадян як Європи, так і України

  Доповідач Європейського парламенту з питання лібералізації візового режиму з Україною Марія Габріель пояснює, що потрібен час для "серйозної роботи" з цього питання, щоб Європарламент дав "сильний сигнал" на користь цього рішення. Про це розповіла Габріель, передає УНІАН.

  "Як доповідачі, ми завжди прагнемо того, щоб наші звіти під час голосування отримали якомога більшу підтримку. Саме тому потрібен розгляд усіх вимог, і має бути зроблена серйозна робота, щоб переконатися, що Європейський парламент може дати сильний сигнал на користь лібералізації візового режиму з Україною та на користь українців, без будь-яких сумнівів або другої думки, які могли б послабити таке важливе рішення", - заявила доповідач.

  При цьому Габріель зауважила, що робота буде зроблена "належним чином, без будь-яких непотрібних затримок і враховуючи інтереси громадян як Європи, так і України, які першими отримають переваги звільнення від віз".

  "Україна давно прямує європейським шляхом. Ми тут для того, щоб це підтримати і заохотити. Звільнення від віз для громадян України є конкретним кроком у цьому напрямку", - наголосила вона.

  Як повідомлялося, 20 квітня Європейська комісія ухвалила законодавчу ініціативу внести Україну в список країн з безвізовим режимом у візове законодавство та передала цю ініціативу до Ради ЄС та Європарламенту для подальшого обговорення та ухвалення рішення.

  Попередній матеріал
  У Львові молодики влаштували різанину: поліція затримала 16 підозрюваних
  Наступний матеріал
  Перша українка, що підкорила Еверест, повернулася додому
  Теги:
  Loading...