Павло Клімкін
Павло Клімкін Depositphotos

Клімкін виступає за постійне обмеження в'їзду до України для чоловіків з РФ

  Голова МЗС України каже, що "правильна фільтрація" має бути завжди

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступає за постійне обмеження в'їзду в Україну чоловіків із Росії віком від 16 до 60 років, як це було запроваджено під час воєнного стану. Про таке він заявив в ефірі "1+1".

  "Я вважаю, що фільтрація, дуже правильна, дуже розумна фільтрація має бути завжди. Я це завжди казав... А для чого ми знімаємо і запровадили біометричні дані з росіян? А для чого ми це відслідковуємо, для чого ми аналізуємо? У нас всі кажуть: воєнний стан – тоді фільтрація є, немає воєнного стану – немає", – зауважив Клімкін.

  Водночас чільник МЗС переконаний: запровадження звичайного візового режиму для росіян при в'їзді в Україну не буде ефективним.

  "Якщо просто запровадити візовий режим – етикетки штампувати – він ніколи непрацюватиме. Якщо візовий режим з Росією - то тільки біометричний. Інший режим за визначенням не працюватиме. Зараз ми дивимося, як працює біометрика, бази даних. Не виключено, що і біометричний візовий режим з Росією пройде", – наголосив Клімкін.

  Нагадаємо, від початку оголошення воєнного стану до України не потрапили понад 1 тис. росіян.

  Як інформував 5.UA, чоловікам з Російської Федерації віком від 16 до 60 років було обмежено в'їзд на територію України. Обмеження діяло на час запровадження воєнного стану в Україні, тобто до 26 грудня.

  Довідково: воєнний стан був запроваджений із 14:00 26 листопада 2018 року строком на 30 діб – до 14:00 26 грудня 2018 року в десяти областях України: Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій і Херсонській, а також у внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

  Попередній матеріал
  Аварія судна з українцями поблизу Туреччини: рятувальники знайшли тіла 3 загиблих моряків
  Наступний матеріал
  Завдав 60 ударів ножем: на Дніпропетровщині чоловік убив товариша по чарці
  Loading...