5.ua

ПР запланувала зустріч із Януковичем [відео]

  Раніше регіонал Ігор Марков заявив, що його намагаються позбавити депутатського мандата за те, що не збирається підтримувати євроінтеграційні законопроекти, необхідні для підписання угоди про асоціацію із ЄС. Керівник регламентного комітету вважає це безпідставним звинуваченням Ігоря Маркова, і заявляє, що у регламентному комітеті такою інформацією не володіють. Водночас джерела видання Комерсант говорять про те, що колишній депутат Юрій Кармазін готує судові позови на позбавлення мандатів - ще 6-ох депутатів серед регіоналів та позафракційних. Регіонал Вадим Колесніченко, який теж висловлюється проти долучення України до угоди про асоціацію із Європою, не пов`язує зустріч із президентом зі спробами натиснути на нього. А от регіонал Нестор Шуфрич готується створити у Раді групу, яка ратуватиме за Митний союз, утім не вважає, що за це його можуть позбавити мандата - певен, Президент зрозуміє його. За попередньою інформацією, зустріч регіоналів з президентом відбудеться у кінотеатрі «Зоряний».

  Володимир Макеєнко, народний депутат, ПР: «У нас все чітко і все нормально, у нас і раніше відбувалися дискусії.. це нормально, коли люди встають і висловлюють точку зору. А вже голосування це інша справа...в нас і раніше відбувалися серйозні розмови..чоловічі розмови».

  Вадим Колесніченко, народний депутат, ПР:«На меня давить бессмысленно.. у меня нет бизнеса. Встреча состоится в предложенном месте - ну вы же понимаете, это встреча с охраняемым лицом».

  Нестор Шуфрич, народний депутат, ПР: «Я не виключаю, що буде створено об’єднання депутатів, але це не має ніякого відношення до виходу із фракції, щодо підтримки політики зближення з Митним союзом. У мене великий досвід спілкування з президентом України і я переконаний, що тиснути він не буде».

  Конституційну більшість для європейських законопроектів обіцяють забезпечити в опозиції, навіть якщо частина регіоналів відмовиться  голосувати за них, запевняє лідер фракції  Батьківщина Арсеній Яценюк.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Фракція Партії регіонів знаходить в непростій ситуації. з одного боку більшість з них чудово розуміють що в України є єдиний шлях - до європейського союзу. Але там є частина, яка прийшла в парламент виключно на проросійських гаслах і зрозуміло, всередині вони будуть грати гру, де та частина незгодних з європейським курсом буде намагатися робити власний політичний проект».


  Попередній матеріал
  ЄС просить Вірменію обирати між Брюсселем та Москвою
  Наступний матеріал
  Кульчицького звільнили з посади урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ